Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Majdan-Grabina - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Lubelska

Niedrzwica Duża(Majdan-Grabina + 22 km)

1 200 000 zł173 m² 6 936,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż Elegancki Dom o powierzchni 95 m2 zlokalizowany w Niedrzwicy Dużej na działce o powierzchni 30 ar. Dom usytuowany jest spokojnej i cichej okolicy w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Marianka

Marianka(Majdan-Grabina + 20 km)

750 000 zł105 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do zakupu parterowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni 105 m2, usytuaowany na działce o pow. 1000 m2 w miejscowości Marianka blisko Niedrzwicy. Zeswtawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Modliborzyce(Majdan-Grabina + 20 km)

648 000 zł204 m² 3 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, wybudowany według projektu Zx143 firmy Z500. Powierzchnia użytkowa 203,6 m , działka 1203 m w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Piotrowice

Piotrowice(Majdan-Grabina + 20 km)

1 120 000 zł138,40 m² 8 092,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

4 pokojowy dom z garażem i pięknym ogrodem z paleniskiem Piotrowice (25 km od Lublina) - dom z garażem 138.4 m2 oraz własną działką 1005 m2. Wybudowany samodzielnie przez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Widerlika

Kraśnik(Majdan-Grabina + 13 km)

879 000 zł398,54 m² 2 205,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 020 m²

Nowoczesny Dom w Stanie Surowym Zamkniętym w Spokojnej lokalizacji z garażem w bryle budynku. Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 251,29.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Żabia Wola(Majdan-Grabina + 24 km)

1 060 000 zł162,44 m² 6 525,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:519 m²

Zamieszkaj już dziś! gotowy dom do wykończenia! Dom jednorodzinny | Dom w Ligolach 2 | Żabia Wola, gm. Strzyżewice Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący wybudowany według projektu Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Krzczonów

Krzczonów(Majdan-Grabina + 24 km)

350 000 zł9 900 m² 35,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż siedlisko - gm. Krzczonów , okolice Krzczonowa Siedlisko z domem oraz budynkami gospodarczymi, przystosowane do produkcji rolnej tj. hodowli bydła, dom drewniano-murowany (docieplony).

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kiełczewice Dolne

Kiełczewice Dolne(Majdan-Grabina + 13 km)

1 600 000 zł167,05 m² 1,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:23 900 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w stylu dworkowym o powierzchni użytkowej 136,61 m , położony na malowniczej, przestronnej działce o powierzchni aż 2,3864 ha. To miejsce z duszą.